Infinity

Před vánoci dorazil demopack. Hurá! Zbývá jej natřít (aj ta krajta) a dodělat pár kousků terénu (potřebuje podlepit papundeklem). O víkendu se do toho pustím.


Kontaktoval jsem ředitele Káčka. Doufám, že se podaří rozjet klub či kroužek "Deskovky pro malé i velké hráče". Náplň by měly tvořit jak deskovky, tak wargamy, především (momentálně pouze) Infinity. Předběžně by se daly pořádat i workshopy ohledně malování modelů, výroby terénů... No uvidíme.


Tato stránka je věnovaná hraní Infinity v Jičíně. Infinity je taktická hra s miniaturami od Corvus Belli. Prozatím zde nehledejte nic zvláštního. Cílem stránky je poskytnout informaci o tom, že je možné se domluvit na předvedení hry, vysvětlení pravidel, případně objednání modelů a na hraní hry samotné.

Kontakt na moji maličkost je po pravé straně v obrázku. Pokud budete telefonovat, tak prosím v nějakou "lidskou" hodinu. Do 19 hodin by to neměl být problém. Po 20. hodině raději nevolejte, pokud se předem nedohodneme. Určitě pište na email, případně na jabber. Nezapomeňte mi poslat i kontakt na sebe a maličko se představit. Určitě se domluvíme.

Prozatím je poněkud problém s místem. Takže je možné se domluvit na schůzce na veřejném místě, jako je kavárna, cukrárna či hospoda - ideálně v nekuřáckých prostorách. Nebo se sejít u mě či u vás doma. Plánuji oběhnout místa, kde vím, že se hrají/hrávaly deskovky a domluvit možnost předvedení.

Veškeré podstatné informace o hře lze najít na českých stránkách http://www.infinityhry.cz. Nehledejte zde proto nic, co je už tam i jinde :-) Tady bude místo pro lokální (jičínské) aktuality, události a akce.

Valid HTML 4.0! Valid CSS! Support Plucker jinak.cz - zajímavé projekty zdarma